ikinci el kitap alan yerler istanbul

İkinci El Kitap Alan Yerler

İkinci El Kitap Alan Yerler Fatih

Merhaba Kitap Dostları,
İkinci el kitaplarınızı zahmetsizce satabileceğiniz, güler yüzlü hizmet alabileceğiniz en samimi adrestesiniz. FATİH’teyseniz ve ikinci el kitaplarınızı satmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece 0553 297 38 30 nolu telefonla iletişime geçmek. İster arayarak isterseniz de WhatsApp yoluyla kitaplarınızın toplu fotoğrafını göndererek kafanıza takılan sorular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevulaşarak en uygun zamanda ikinci el kitaplarınızı adresinizden alıyor ve ödemenizi nakit olarak gerçekleştiriyoruz. İkinci el kitap alan yerler Fatih adresleri arasında karasızlığa kapılmadan, gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz. İlk dakikadan son ana kadar insana ve kitaba değer veren bir yerde olduğunuzu hissedeceksiniz.

İkinci el kitaplarınızın yanı sıra

  • plak,
  • pikap,
  • müzik seti,
  • obje,
  • tablo

ve diğer eşyalarınızı da satmak isterseniz yardımcı oluyoruz.

İkinci El Kitap Alan Yerler Fatih / İstanbul - 0553 297 38 30

İkinci El Kitap Alan Yerler Fatih

! ! ! Eski Cumhuriyet, Meydan Larousse, Ana Britannica, üniversiteye hazırlık, KPSS hazırlık türü kitapların ikinci el piyasası maalesef yoktur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Satacağınız ikinci el kitaplarınızın durumuna göre bir köy okulunun kütüphanesine bağışlandığını, geleceğe emin adımlarla yürüyen öğrencilere umut olduğunu, edebiyat tutkunu bir bireye keyifli anlar yaşattığını göz önünde bulundurarak insana ve kitaba değer veren bir yerde olduğunuzu bildiririz. İkinci el kitaplarınızı Fatih‘ten nice gönüllere ulaştırmak sizin elinizde. İkinci el kitaplarınızı muntazam bir şekilde, güler yüzle ve müşteri memnuniyetine özen göstererek adresinizden alıyoruz. Bu konuda ekspertizimize güvenebilir, bizi arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle…

Garaj ve Depolarınız Temizlenir

Yoğun hayat temposunda bir türlü garajınızı, deponuzu temizlemeye veya katık atıkları atmaya fırsat bulamadığınızda ya da durum içinden çıkılmaz bir hal aldığında sadece bizi aramanız yeterli. Bir gün önce gelip beraber yapılacakları not alalım ve ertesi gün hizmetimizi tamamlayalım. İletişim: 0553 297 38 30
Neden mi biz?
Çünkü; herkese evinizi, deponuzu teslim edemeyebilirsiniz, başlarında bir sorumluya ihtiyaç duyabilirsiniz, katı atıklar atıldıktan sonra ince temizliğini yaptıramıyor olabilirsiniz belki de boya badanaya ihtiyacınız var. işte bütün bunlar için bize güvenin.

FATİH’te ikinci el kitap alımı yaptığımız semtler:

AKSARAY

AKŞEMSETTİN

ALEMDAR

ALİ KUŞÇU

ATİKALİ

AYVANSARAY

BALABANAĞA

BALAT

BEYAZIT

BİNBİRDİREK

CANKURTARAN

CERRAHPAŞA

CİBALİ

DEMİRTAŞ

DERVİŞALİ

EMİN SİNAN

HACI KADIN

HASEKİ SULTAN

HIRKA-İ ŞERİF

HOBYAR

HOCA GIYASETTİN

HOCAPAŞA

İSKENDERPAŞA

KALENDERHANE

KARAGÜMRÜK

KATİP KASIM

KEMAL PAŞA

KOCAMUSTAFAPAŞA

KÜÇÜK AYASOFYA

MERCAN

MESİH PAŞA

MEVLANAKAPI

MİMAR HAYRETTİN

MİMAR KEMALETTİN

MOLLA GÜRANİ

MOLLAFENARİ

MOLLAHÜSREV

MUHSİNE HATUN

NİŞANCA

RÜSTEM PAŞA

SARAÇ İSHAK

SEYYİD ÖMER

SİLİVRİKAPI

SULTANAHMET

SURURİ

SÜLEYMANİYE

SÜMBÜL EFENDİ

ŞEHREMİNİ

ŞEHSUVAR BEY

TAHTAKALE

TAYA HATUN

TOPKAPI

YAVUZ SİNAN

YEDİKULE

ZEYREK

YAVUZ SULTAN SELİM

admin

admin

İstanbul içi tüm semtlerden, ikinci el kitap alınır.Kitaplarınızı İkinci El Kitap Alan Yerler İstanbul olarak değerinde nakit olarak satın alıyoruz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir