ikinci el kitap alan yerler istanbul

İkinci El Kitap Alan Yerler

İkinci El Kitap Alan Yerler Ümraniye

Merhaba Kitap Dostları,
İkinci el kitaplarınızı zahmetsizce satabileceğiniz, güler yüzlü hizmet alabileceğiniz en samimi adrestesiniz. ÜMRANİYE’deyseniz ve ikinci el kitaplarınızı satmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece 0553 297 38 30 nolu telefonla iletişime geçmek. İster arayarak isterseniz de WhatsApp yoluyla kitaplarınızın toplu fotoğrafını göndererek kafanıza takılan sorular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevulaşarak en uygun zamanda ikinci el kitaplarınızı adresinizden alıyor ve ödemenizi nakit olarak gerçekleştiriyoruz. İkinci el kitap alan yerler Ümraniye adresleri arasında karasızlığa kapılmadan, gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz. İlk dakikadan son ana kadar insana ve kitaba değer veren bir yerde olduğunuzu hissedeceksiniz.

İkinci el kitaplarınızın yanı sıra

  • plak,
  • pikap,
  • müzik seti,
  • obje,
  • tablo

ve diğer eşyalarınızı da satmak isterseniz yardımcı oluyoruz.

İkinci El Kitap Alan Yerler Ümraniye
İkinci El Kitap Alan Yerler Ümraniye

! ! ! Eski Cumhuriyet, Meydan Larousse, Ana Britannica, üniversiteye hazırlık, KPSS hazırlık türü kitapların ikinci el piyasası maalesef yoktur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Satacağınız ikinci el kitaplarınızın durumuna göre bir köy okulunun kütüphanesine bağışlandığını, geleceğe emin adımlarla yürüyen öğrencilere umut olduğunu, edebiyat tutkunu bir bireye keyifli anlar yaşattığını göz önünde bulundurarak insana ve kitaba değer veren bir yerde olduğunuzu bildiririz. İkinci el kitaplarınızı Ümraniye’den nice gönüllere ulaştırmak sizin elinizde. İkinci el kitaplarınızı muntazam bir şekilde, güler yüzle ve müşteri memnuniyetine özen göstererek adresinizden alıyoruz. Bu konuda ekspertizimize güvenebilir, bizi arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle…

Garaj ve Depolarınız Temizlenir

Yoğun hayat temposunda bir türlü garajınızı, deponuzu temizlemeye veya katık atıkları atmaya fırsat bulamadığınızda ya da durum içinden çıkılmaz bir hal aldığında sadece bizi aramanız yeterli. Bir gün önce gelip beraber yapılacakları not alalım ve ertesi gün hizmetimizi tamamlayalım. İletişim: 0553 297 38 30
Neden mi biz?
Çünkü; tanımadığınız insanlara evinizi, deponuzu teslim edemeyebilirsiniz, başlarında bir sorumluya ihtiyaç duyabilirsiniz, katı atıklar atıldıktan sonra ince temizliğini yaptıramıyor olabilirsiniz belki de boya badanaya ihtiyacınız var. işte bütün bunlar için bize güvenin.

ÜMRANİYE’de ikinci el kitap alımı yaptığımız semtler:

ADEM YAVUZ

ALTINŞEHİR

ARMAĞAN EVLER

AŞAĞI DUDULLU

ATAKENT

ATATÜRK

CEMİL MERİÇ

ÇAKMAK

ÇAMLIK

DUMLUPINAR

ELMALIKENT

ESENEVLER

ESENKENT

ESENŞEHİR

HEKİMBAŞI

HUZUR

IHLAMURKIYI

İNKILAP

İSTİKLAL

KAZIM KARABEKİR

MADENLER

MEHMET AKİF

NAMIK KEMAL

NECİP FAZIL

PARSELLER

SARAY

SİTE

ŞERİFALİ

TANTAVİ

TATLISU

TEPEÜSTÜ

TOPAĞACI

YAMAN EVLER

YUKARI DUDULLU

FATİH SULTAN MEHMET

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir