ikinci el kitap alan yerler istanbul

İkinci El Kitap Alan Yerler

İkinci El Kitap Alan Yerler Şile

Merhaba Kitap Dostları,
İkinci el kitaplarınızı zahmetsizce satabileceğiniz, güler yüzlü hizmet alabileceğiniz en samimi adrestesiniz. ŞİLE’deyseniz ve ikinci el kitaplarınızı satmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece 0553 297 38 30 nolu telefonla iletişime geçmek. İster arayarak isterseniz de WhatsApp yoluyla kitaplarınızın toplu fotoğrafını göndererek kafanıza takılan sorular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Randevulaşarak en uygun zamanda ikinci el kitaplarınızı adresinizden alıyor ve ödemenizi nakit olarak gerçekleştiriyoruz. İkinci el kitap alan yerler Şile adresleri arasında karasızlığa kapılmadan, gönül rahatlığıyla bizi arayabilirsiniz. İlk dakikadan son ana kadar insana ve kitaba değer veren bir yerde olduğunuzu hissedeceksiniz.

İkinci el kitaplarınızın yanı sıra

  • plak,
  • pikap,
  • müzik seti,
  • obje,
  • tablo

ve diğer eşyalarınızı da satmak isterseniz yardımcı oluyoruz.

İkinci El Kitap Alan Yerler Şile

İkinci El Kitap Alan Yerler Şile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

! ! ! Eski Cumhuriyet, Meydan Larousse, Ana Britannica, üniversiteye hazırlık, KPSS hazırlık türü kitapların ikinci el piyasası maalesef yoktur. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Satacağınız ikinci el kitaplarınızın durumuna göre bir köy okulunun kütüphanesine bağışlandığını, geleceğe emin adımlarla yürüyen öğrencilere umut olduğunu, edebiyat tutkunu bir bireye keyifli anlar yaşattığını göz önünde bulundurarak insana ve kitaba değer veren bir yerde olduğunuzu bildiririz. İkinci el kitaplarınızı Şile’den nice gönüllere ulaştırmak sizin elinizde. İkinci el kitaplarınızı muntazam bir şekilde, güler yüzle ve müşteri memnuniyetine özen göstererek adresinizden alıyoruz. Bu konuda ekspertizimize güvenebilir, bizi arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle…

Garaj ve Depolarınız Temizlenir

Yoğun hayat temposunda bir türlü garajınızı, deponuzu temizlemeye veya katık atıkları atmaya fırsat bulamadığınızda ya da durum içinden çıkılmaz bir hal aldığında sadece bizi aramanız yeterli. Bir gün önce gelip beraber yapılacakları not alalım ve ertesi gün hizmetimizi tamamlayalım. İletişim: 0553 297 38 30
Neden mi biz?
Çünkü; tanımadığınız insanlara evinizi, deponuzu teslim edemeyebilirsiniz, başlarında bir sorumluya ihtiyaç duyabilirsiniz, katı atıklar atıldıktan sonra ince temizliğini yaptıramıyor olabilirsiniz belki de boya badanaya ihtiyacınız var. işte bütün bunlar için bize güvenin.

ŞİLE’de ikinci el kitap alımı yaptığımız semtler:

AĞAÇDERE

AĞVA

AHMETLİ

AKÇAKESE

ALACALI

AVCIKORU

BALİBEY

BIÇKIDRE

BOZKOCA

BUCAKLI

ÇATAKLI

ÇAVUŞ

ÇAYIRBAŞI

ÇELEBİ

ÇENGİLLİ

DARLIK

DEĞİRMENÇAYIRI

DOĞANCILI

ERENLER

ESENCELİ

GEREDELİ

GÖÇE

GÖKMASLI

GÖKSU

HACI KASIM

HACILLI

HASANLI

İMRENDERE

İMRENLİ

İSAKÖY

KABAKOZ

KADIKÖY

KALEM

KARABEYLİ

KARACAKÖY

KARAKİRAZ

KARAMANDERE

KERVANSARAY

KERVANSARAY

KIZILCA

KORUCU

KÖMÜRLÜK

KUMBABA

KURFALLI

KURNA

MEŞRUTİYET

ORUÇOĞLU

OSMANKÖY

OVACIK

SAHİLKÖY

SATMAZLI

SOFULAR

SOĞULLU

SORTULLU

ŞUAYİPLİ

TEKEKÖY

ULUPELİT

ÜVEZLİ

YAKA

YAYLALI

YAZIMANAYIR

YENİKÖY

YEŞİLVADİ

admin

admin

İstanbul içi tüm semtlerden, ikinci el kitap alınır.Kitaplarınızı İkinci El Kitap Alan Yerler İstanbul olarak değerinde nakit olarak satın alıyoruz.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir