Sevgili İstanbullular

Yoğun hayat temposunda bir türlü garajınızı ve deponuzu temizlemeye ve katı atıkları atmaya vakitmi bulamıyorsunuz? Yada içinden çıkılmaz bir halmi aldığını düşünüyorsunuz.Size bir telefon kadar yakınız.Lütfen arayın.0553 297 38 30
Nedenmi biz?

Çünkü atıklarınızı artık İstanbulda atmak bir sorun,belediyeler hemen ceza kesiyorlar.Tanmadığınız insanlara evinizi deponuzu teslim edemiyormusunuz, başlarında bir sorumluyamı ihtiyaç duyuyorsunuz,Katı atıklar atıldıktan sonra ince temizliğimi yaptıramıyorsunuz,belki boya badanaya ihtiyacınız var,işte bütün bunlar için bize güvenin.Bir gün önce keşif için gelelim beraber yapılacakları not alalım ve ertesi gün hizmetimizi tamamlayalım.Siz sadece yeri bize gösterin ve istediklerinizi söyleyin.Kalanı bizim işimiz.

Yoğun hayat temposunda ,katı temizliğe,depoyu seyreklemeye,belki dezenfekte etmeye,vb.şeyler için İstanbul içi hizmet vermekteyiz.Lütfen arayın çözelim sorunlarınızı.

admin

admin

İstanbul içi tüm semtlerden, ikinci el kitap alınır.Kitaplarınızı İkinci El Kitap Alan Yerler İstanbul olarak değerinde nakit olarak satın alıyoruz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir